VII-а Міжнародна молодіжна літня школа ісламознавства

Цього року Українську школу ісламознавства проводимо у Києві. VII-а Міжнародна молодіжна літня школа ісламознавства: «ІСЛАМ І СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ»

м. Київ, 1-5 липня 2018

Мета чергової Літньої школи — створити майданчик для обміну експертними думками на тему розвитку ісламу й мусульман в Україні, у країнах Європи та на Близькому Сході, а також дати оцінку найсучаснішим тенденціям в мусульманському світі.

Очікується, що тематика доповідей учасників VII Міжнародної молодіжної літньої школи ісламознавства торкатиметься питанням внеску мусульман у суспільний розвиток ісламського світу й інших країн. Учасники школи дискутуватимуть, обговорюючи наукові проблеми, пов’язані з історією ісламу в Україні, з ісламофобією, з міграцією з мусульманських країн, досліджуватимуть витоки екстремізму, конфліктів, а також не залишать поза увагою й питання міжрелігійного діалогу.

Особливу увагу буде акцентовано на ролі мусульман та мусульманських організацій у суспільному, економічному та політичному розвитку, зокрема й у зв’язку із підписанням мусульманами України таких важливих документів, як «Хартія мусульман України» (2016) та «Соціальна концепція мусульман України» (2016), а також історичним і сучасним розвитком ісламського соціального активізму в світі.

У програмі школи заплановано лекції, виступи учасників школи з доповідями, дискусії, зустрічі з науковцями та представниками ісламських релігійних та громадських організацій, інтелектуальні ігри ісламознавчої тематики, екскурсії.

Робочі мови: українська, англійська, російська.

За результатами роботи Літньої школи планується публікація збірки «Аль-Калям». Заявки та статті треба надсилати до 10 травня 2018 на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши в темі — «Школа ісламознавства».

Більш детально за посиланням: 

https://www.facebook.com/events/232981800772235/

www.islam.in.ua/islamoznavstvo/