Фотогалерея - Культові споруди та важливі події в житті Об’єднання Громад Прогресивного Іудаїзму України

Луцька релігійна громада Прогресивного Іудаїзму, яка заснована в 1999 році проводить релігійні та культурно-просвітницькі заходи у триповерховому будинку, збудованому у 1908 році як Талмуд-Тора. В цій же будівлі працюють також інші єврейські організації міста та області – «Хесед – Ошер» (благодійний фонд), агентство «Сохнут», міжнародний жіночий центр «Кешер» та інші.

Велика хоральна синагога Луцька – стара ренессанса синагога, з оборонною вежею – є пам'яткою архітектури національного значення. Збудована у 1620-х роках у центрі єврейського передмістя Луцька. Будівля виконувала не тільки оборонні функції, але й була центром релігійного, освітнього та громадського життя луцьких євреїв. Синагога була частково знищена у 1942 році і в наступні десятиліття. Частково відновлена у 70-х роках минулого сторіччя.

 

Бродська синагога – не діюча синагога м. Одеси, була збудована у 1863 році у готично-флорентійському стилі, та була першим реформістською синагогою на теренах Російської імперії. Тут був встановлений орган та співав хор, що складався з чоловіків та жінок. Синагогу відвідували такі відомі люди як Федір Шаляпін, Шолом Алейхем, Зеєв Жаботинський, Іцхак Бабель та інші.

 

Київська громада Прогресивного Іудаїзму «Атіква» проводить свої релігійні, навчальні та культурно-просвітницькі програми в сучасному Центрі в серці Подолу. При громаді діють: дитячий садок, недільна школа, молодіжний клуб та Відкритий Єврейський Університет, театр та інші програми.

 

Спільний молебень членів Всеукраїнської Ради Релігійних Об’єднань на вшанування жертв Бабиного Яру.

 

Реформістська громада Пітсбурга «Родеф Шалом» (Пенсильванія, США), проводить свої заходи та релігійні служби в історичній будівлі, яка збудована у 1861 році. Громада являється побратимом Київської громади Прогресивного Іудаїзму «Атіква» (м.Київ)

 

Центральна реформістська синагога Нью-Йорка розташована в пам’ятці архітектури в центрі Манхетена. Будівля споруджена в 80-х роках 19 сторіччя. Громада тісно підтримує стосунки з громадами Прогресивного Іудаїзму на теренах колишнього СРСР.